Het team

van Stichting Kanal

Yves Goldstein

Algemeen directeur

Kasia Redzisz

Artistiek directrice

Jean-François Leconte

Secretaris-generaal

Simon Adriaensen

Digital Strategist

Devrim Bayar

Senior curatrice

Yohana Bayekula

Assistente Artistieke programmatie

Jennifer Beauloye

Verantwoordelijke collecties, archieven en bibliotheek

Paula Bogutyn

Programmaverantwoordelijke

Jérôme Bredael

Medewerker aankoopdienst

Grégory Castera

Curator-at-large/ Chief of « Learning from the Commons

Sandrine Colard

Curator-at-large

Claire Contamine

Assistent-curatrice

Sophie Cornet

Verantwoordelijke van MVO

Salih Dagyaran

Assistent Programmatie, Publiekswerking en Ontwikkeling

Véronique de Alzua

Verantwoordelijke art handling

Soetkin De Backer

Publiekswerkster / Projectmedewerkster

Géraldine de Brouwer

Directrice Gebouw

Damien de Hemptinne

Verantwoordelijke onthaal en verkoop

Baptiste Delhauteur

Administratief, financieel, juridisch en commercieel directeur

Eléonore de Radiguès

Medewerkster mecenaat

Desirée De Winter

Verantwoordelijke visuele communicatie

Eric Devroe

Technisch Onderhoudsmanager

Catherine Dohmen

Projectleidster, architecte

Marta Dziewańska

Curatrice

Badia El Bachiri

Boekhoudster

Saverio Fresi

Verantwoordelijke Facility Management

Amira Gad

Curator at large, Arts Technologies

Pascal Goossens

Adviseur IT

Anthony Graça

Financieel medewerker

Jeanne Guy

Registrar

Guy Gypens

Programmaverantwoordelijke live art

Caroline Haraké

Verantwoordelijke zaalhuur en evenementen

Lara Hene

Productieleidster

Alison Hocq

Documentalist

Maya Jabbour

Administratief assistente

Eliel Jones

Curator Performance and Time-based Media

Bas Hendrikx

Curator

Caroline Kadziola

Directrice Publiek

Zeynep Kubat

Assistent-curatrice

Najoua Laghmich

Junior boekhoudster

Zoé Laune

Registrar

Giorgio Leoni

Projectleider horeca

Laia Lozano Lopez

Assistente collecties

Pauline Lucas

Registrar

Maude Malengrez

Content redacteur

Marie Maréchal

Juridisch medewerkster

Brice Muylle

Technisch Leider Tentoonstellingen

Constance Nguyen

Productieleidster

Jean-Samuel N'Sengi

Publiekswerker / Projectmedewerker

Adrien Nuttens

Assistent van de Verantwoordelijke voor de technische regie van de tentoonstellingen

Anne Oleffe

Projectleidster, architecte

Matilde Peterlini

Projectleidster, interieurarchitecte

Mey Reinke

Medewerkster onlinecommunicatie

Clémentine Roche

Productieleidster

Sarah Sassenus

Assitente van de directrice productie

Helke Smet

Copywriter

Michael Smets

Verantwoordelijke van de dienst zaalregie

Aline Staes

Productieleidster

Pietro Scammacca

Assistent-curator

Claire Szulc

Directrice productie

César Toussaint

Juridisch medewerker

Cédrik Toselli

Verantwoordelijke technische regie tentoonstellingen

Clémence Urbain

Medewerkster personeelszaken

Marine Urbain

Projectleidster, architecte

Olivier Vaessen

Technisch leider Hospitality

Mathilde Vanden Bossche

Productieleidster

Anne Vandenhaute

Projectleider, Architect

Dieter Vanthournout

Directeur communicatie

Amélie Vermeesch

Verantwoordelijke HR

André Verstraeten

Adjunct-directeur Gebouw

Juschka Marie von Rüden

Productieleidster

Stefaan Willems

Verantwoordelijke Publiekswerking